Wydarzenia przedszkole 2018/2019

26 listopada w przedszkolu odbyło się pasowanie na Przedszkolaka w grupie trzylatków. Tłem uroczystości był Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia, którego rocznica przypadała w niedzielę. Nasi najmłodsi zaprezentowali nabyte umiejętności, a po pasowaniu wspólnie z rodzicami usiedli do poczęstunku.

9 listopada 2018r. – w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. „Pszczółki” i „Żabki” wraz z wychowawczyniami p. Ewą Masloch i p. Kamilią Kałuża-Rudnik przygotowałyśmy część artystyczną pt. „Kto ty jesteś? Polak mały!”, którą uświetnił taniec z szarfami przygotowany przez p. Iwonę Breszka ze Szkółki Tańca i Ruchu „Fantazja”. W ramach akcji ogólnopolskiej wspólnie z uczniami Zespołu Szkół zaśpiewaliśmy o godz. 11:11 nasz hymn narodowy. Potem wszystkie przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym na temat „Polska” oraz obejrzały film pt. „Polak mały”. Na deser rodzice przygotowali słodkie ciasta w kolorach barw narodowych.

Galeria zdjęć


07.11.2018r. Grupa „Ogniki” z Zapcenia zaprezentowała swoje umiejętności z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Galeria zdjęć


Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

Dnia 15.10.2018r. w przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Grupy : ,,Niedźwiadki” i ,,Motylki” zaprezentowały przygotowaną część artystyczną oraz wręczyły laurki pracownikom przedszkola.

Galeria zdjęć


W dniu 10.10.2018 r. grupy przedszkolne: Żabki, Pszczółki, Niedźwiadki i Ogniki pojechały do kina do Bytowa gdzie obejrzały film animowany  pt. ,,Mała Stopa”


5 października 2018r. w grupie „ogniki” w Zapceniu, odbyło się ślubowanie na przedszkolaka.