Konkursy przedszkole

ROK SZKOLNY 2016/2017


Konkurs Plastyczny „Dinozaury są wśród nas” – 21.03.2017r.

Kategoria – grupa dzieci 3-letnich:

  1. Mateusz Watras
  2. Julian Cieśliński
  3. Antoni Trzebiatowski
  4. Antoni Rudnik – wyróżnienie

Kategoria – grupa dzieci 4-letnich:

  1. Jan Sabisz
  2. Tomasz Dargas
  3. Julia Malich

Kategoria – grupa dzieci 5-letnich:

  1. Marta Richter
  2. Miłosz Piechowski
  3. Anna Rudnik

Kategoria – grupa dzieci 6-letnich:

  1. Agata Ciemińska
  2. Kacper Kryger
  3. Tymoteusz Żółtkowski

Kategoria – grupa dzieci 6-letnich:

  1. Antoni Cieśliński
  2. Florian Szajda
  3. Konrad Zmuda Trzebiatowski

Kategoria – grupa dzieci – SŁOWIKI

  1. Kajetan Ringwelski
  2. Oskar Ringwelski
  3. Erwin Chamier Ciemiński

 

 


XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Skarby runa leśnego” -02.12.2016r.

NAGRODY  OTRZYMALI:

Kategoria – grupa dzieci-3 letnich

I miejsce – Tobiasz Rymon Lipiński, opiekun Weronika Miotke

II miejsce – Laura Gudelewicz, opiekun Maria Kunda

III miejsce – Pola Spiczak Brzezinska, opiekun Maria Kunda

Kategoria – grupa dzieci 4-letnich

I miejsce – Hanna Jaszul, opiekun Anna Zielińska

II miejsce – Julia Malich,opiekun Wiesława Rymon-Lipińska

III miejsce – Marta Hinc, opiekun Wiesława Rymon- Lipińska

Kategoria – grupa dzieci 5-letnich

I miejsce – Oliwier Richter, opiekun Jolanta Wrycza-Skoneczna

II miejsce – Julia Zimoch, opiekun, Agnieszka Chmielewska

III miejsce – Weronika Kulas, opiekun Julita Błyszczak

Wyróżnienie – Anna Szulc, opiekun Halina Borzyszkowska

Kategoria – grupa dzieci 6-letnich

I miejsce – Magdalena Jutrzenka Trzebiatowska,opiekun Izabela Peplińska

II miejsce – Wiktoria Kistowska, opiekun Iwona Chamier Gliszczyńska

III miejsce – Maciej Dalecki, opiekun Barbara Dominiak

Wyróżnienie – Kacper Kryger, opiekun Wiesława Depka Prondzińska

– Oliwia Szulist , opiekun Wiesława Depka Prondzińska


ROK SZKOLNY 2014/2015

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świat Owadów” (10.12.2014 r.)

3 – latki: III miejsce – Miłosz Piechowski
4 – latki: II miejsce – Szymon Saager,   III miejsce – Szymon Topka
5 – latki: I miejsce – Martyna Literska,   III miejsce – Adam Turowski
6 – latki: III miejsce – Weronika Kiedrowska