Konkursy 2018/2019

Szkolny konkurs „Hałas i sposób walki z hałasem” (15.05.2019)
I miejsce :
Szymon Łącki (VIIb)
Bartosz Banaszczyk (VIIb)
II miejsce:
Sylwia Wera (VIIIa)
Anna Chełmowska (VIIIa)
Nikola Kliczkowska (VIIIa)
II miejsce:
Alicja Jażdżewska (VIIIb)
Zuzanna Okrój (VIIIb)
III miejsce:
Ewelina Skiba (VIIIb)
Krzysztof Felski (VIIIb)
Wyróżnienie:
Dominika Półczyńska (VIIb)
Patrycja Ryngwelska (VIIb)
Martyna Miętka (VIIb)
Katarzyna Rachwał (VIIb)
Antoni Pluto-Prądziński (VIIb)
Michał Blank (VIIb)


WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Finaliści :
Dominik Wantoch Rekowski (VIa)
Kasjan Pałubicki (VIII b)

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego –   5.04. 2019r

Kategoria klas I – II
Kacper Kryger – I miejsce
Kategoria klas III – IV
Aleksandra Łącka – I miejsce
Kategoria klas V – VI
Zofia Zielińska – I miejsce
Kategoria klas VII – VIII
Amelia Prądzyńska – I miejsce

Szkolny Turniej Warcabowy ” Wiosna 2019″

IMG-20190325-WA0000 (600x800)     IMG-20190325-WA0001 (600x800)
Kategoria klas I-III
Jgor Kowalik – I m
Michał Labun – II m
Dawid Borzyszkowski -III m
Kategoria klas IV-VIII
Wiktoria Prondzinska – Im
Jakub Okrój – IIm
Bartosz Prondzinski – IIIm

XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Joanny Kulmowej w Kołczygłowach

 20190320_124422 (800x600) 20190320_122542 (600x800) 20190320_122457 (600x800) 20190320_121929 (600x800)
Kategoria klas O -I 
Zofia Foss – II miejsce
Kategoria klas II – III
Kacper Kryger – I miejsce
Helena Drążkowska – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy ” Mapa plastyczna moich okolic – praca z makulatury” 12.03.2019r.

I. Kategoria 3-latków
1. Marcelina Kleist – Przedszkole Brzeźno Szlacheckie
2. Anna Turowska  – Przedszkole Lipnica
II. Kategoria 4-latków
1. Florian Kopp Ostrowski – Przedszkole Lipnica
2. Jan Maliszewski – Przedszkole Lipnica
3. Hanna Grudnowska – Przedszkole Tuchomie
III. Kategoria 5-latków
1. Jakub Czapiewski – Przedszkole Brzeźno Szlacheckie
2. Karolina Prondzinska –  Przedszkole Lipnica
3. Magdalena Klaist – Przedszkole Borowy Młyn
wyróżnienie- Hanna Jereczek – Przedszkole Tuchomie
IV. Kategoria 6-latków
1. Jan Sabisz – Przedszkole Lipnica
2. Filip Lajn –  Przedszkole Tuchomie
3. Hanna Jaszul –  Przedszkole Tuchomie
wyróżnienie – Hubert Kaszubowski – Przedszkole Lipnica
V. Kategoria 7-latków
1. Xavier Kłonczynski – SP Brzeźno Szlacheckie
2. Marta Richter – SP Lipnica
3. Anna Rudnik – SP Lipnica
wyróżnienie – Paweł Kopp Ostrowski – SP Lipnica
wyróżnienie – Norbert Dargac – SP Brzeźno Szlacheckie
Kategoria 9-latków
1.Oliwia Klonczynska –  SP Brzeźno Szlacheckie
2, Julian Trzecinski – SP Borowy Młyn
3. Joanna Ginter – SP Borowy Młyn

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego: „Bliżej regionu – Miejsca pamięci w gminie Lipnica” (3.12.2018)

Kategoria  klas I-II Szkoły Podstawowej:

I miejsce – Florian Szajda – Zespół Szkół w Lipnicy

II miejsce – Anna Szulc – Zespół Szkół w  Lipnicy

III miejsce – Zuzanna Rutz –  Zespół Szkół w Borowym Młynie

Kategoria klas III-IV Szkoły Podstawowej:

I miejsce – Dominik Goszczyński – Zespół Szkół w Lipnicy

II miejsce – Maciej Połczyński – Zespół Szkół w Brzeźnie Szlacheckim

III miejsce – Błażej Pasieka – Zespół Szkół w Brzeźnie Szlacheckim

Kategoria klas V-VI Szkoły Podstawowej:

I miejsce – Izabela Kossak Główczewska – Zespół Szkół w Brzeźnie Szlacheckim

II miejsce – Monika Skiba  – Zespół Szkół w Borowym Młynie

III miejsce – Kalina Matysiak – Zespół Szkół w Borowym Młynie


XV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Chojnicach (18.11.2018r.) 

Julia Chrzanowska – II miejsce , Roksana Piechowska- III miejsce.

20181118_114923 (600x800)


Finał Powiatowy w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców (12.11.2018r.)

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce a drużyna chłopców IV miejsce.

20181113_123809 (600x800)


Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju w Tuchomiu (31.10 .2018r. )

Drużyna chłopców ze szkoły z Lipnicy zajęła IV miejsce.

20181031_091826 (800x600)


Październik 2018r. Finał Powiatowy w piłce nożnej dziewcząt ” o pucharTymbarku” (październik 2018r.)

Drużyna dziewcząt ze szkoły z Lipnicy zajęła w turnieju III miejsce.

20181030_122344 (800x600)   20181030_092813 (800x600)


Biegi Przełajowe w Tuchomiu (20.10.2018)

Jakub Labun zajął V miejsce

20181020_104421 (600x800)   20181020_102230 (800x600)


Mistrzostwa Szkół Wiejskich w biegach przełajowych w Konarzynach (29.09.2018)

Błażej Reszka zajął III miejsce

20180929_123159 (800x600)