Uczniowie

Klasa Ia

Wychowawca: Danuta Wantoch Rekowska
1. Drążkowska Helena 10. Pluto Prondzińska Magdalena
2. Kaszubowski Tomasz 11. Reszka Błażej
3. Kiedrowski Dawid 12. Skiba Tomasz
4. Kowalik Kamil 13. Stanisławska Milena
5. Labun Aleksandra 14. Wnuk Lipinska Marta
6. Labun Michał 15. Wnuk Lipinska Zofia
7. Literska Martyna
8. Modrzejewska Marlena
9. Piechowska Renata

Klasa IIa

Wychowawca: Renata Kuik Studzinska
1. Cichosz Szymon 10. Szulc Paweł
2. Ginter Joanna 11. Turowski Adam
3. Gawin Wojciech 12. Wera Igor
4. Godwin Aleksandra 13. Wera Wojciech
5. Lica Błażej 14. Wirkus Aleksander
6. Łącka Aleksandra 15. Wnuk Lipinski Błażej
7. Matysiak Patryk
8. Prądzyńska Weronika
9. Reca Tomasz

Klasa IIb

Wychowawca: Katarzyna Cichosz
1. Jabłoński Jakub 10. Prondzinski Paweł
2. Jabłoński Szymon 11. Szada Borzyszkowska Agata
3. Jankowski Piotr 12. Wirkus Nikodem
4. Kiedrowska Weronika 13. Wnuk Lipinski Maksymilian
5. Maliszewski Błażej 14. Zmuda Trzebiatowski Cezary
6.  Małszycki Bartosz 15. Zmuda Trzebiatowski Eryk
7. Myszka Milena 16. Zmuda Trzebiatowski Wojciech
8. Pałubicka Emilia
9. Piechowska Milena

Klasa IIc

Wychowawca: Bożena Wicher
1. Dębowska – Bronka Lena 9. Labun Filip
2. Dudzińska Aleksandra 10. Machut Marcin
3. Foss Maja 11. Ollik Andrzej
4. Goszczyński Dominik 12. Palimąka Iga
5. Hapka Konrad 13. Pupka Lipinska Ewa
6. Janta Lipinski Norbert 14. Pupka Lipinski Adam
7. Jażdżewska Anna 15. Ryngwelski Hubert
8. Kaminska Emilia 16. Wnuk Lipinska Maria

Klasa IIIa

Wychowawca: Krystyna Rachwał
1. Ginter Weronika 11. Piechowska Kinga
2. Grzelak Dagmara 12. Pluto Prądzińska Izabela
3. Jankowska Alicja 13. Prądzinski Jakub
4. Kiedrowski Mikołaj 14. Śpiołek Marcelina
5. Kliczkowska Vanessa 15. Turowska Antonina
6. Kowalik Aleksandra 16. Wantoch Rekowska Dominika
7. Labun Nikodem 17. Wróblewski Dawid
8. Lemanczyk Karolina 18. Zielińska Zofia
9. Literski Mariusz
10. Pawlik Dagmara

Klasa IIIb

Wychowawca: Violetta Ogiejko
1. Breska Dominik 13. Ollik Anna
2. Chełmowska Magdalena 14. Pażątka Lipinska Weronika
3. Janta Lipinski Konrad 15. Prondzinski Bartosz
4. Kaminski Jakub 16. Pupka Lipinska Faustyna
5. Kaminski Mateusz 17. Pupka Lipinski Adrian
6. Kapiszke Kamila 18. Ringwelski Wiktor
7. Kłończyński Łukasz 19. Schuetza Julia
8. Kryger Wiktoria 20. Skiba Weronika
9. Lemanczyk Karol 21. Szyca Franciszek
10. Lemanczyk Łukasz 22. Tzecinski Paweł
11. Lepak Magda 23. Żółtkowski Maciej
12. Mezek Iza

Klasa IVa

Wychowawca: Marzena Warnke
1. Bruska Anna 8. Myszka Rafał
2. Chrzan Piotr 9. Piechowski Antoni
3. Dębowska-Bronka Matylda 10. Połczynski Błażej
4. Goszczyński Remigiusz 11. Świątek Brzezińska Julia
5. Jankowska Emilia 12. Wantoch-Rekowska Agata
6. Kiedrowska Marcelina 13. Wirkus Kacper
7. Modrzejewski Fabian 14. Wrycza Cezary

Klasa IVb

Wychowawca: Alina Drzazga
1. Binczyk Dawid 11. Megier Maksymilian
2. Blank Karol 12. Okrój Jakub
3. Foss Jakub 13. Szajda Radosław
4. Kapuścińska Kinga 14. Szyca Magdalena
5. Kaszubowski Hubert 15. Wałdoch Karolina
6. Kopp Ostrowska Magdalena 16. Wnuk Lipinska Wiktoria
7. Kuling Kamil
8. Labun Karolina
9. Lemanczyk Patrycja
10. Lemanczyk Paulina

Klasa Va

Wychowawca: Katarzyna Czarnecka
1. Adamczyk Monika 11. Piechowska Roksana
2. Adamczyk Wiktor 12. Pluto Prondzinska Oliwia
3. Chrzanowska Julia 13. Prądzyńska Amelia
4. Depka Prądzyński Mateusz 14. Prondzinska Wiktoria
5. Drążkowski Cyryl  15.  Ryngwelski Artur
6. Hapka Dominika  16.  Wielewski Borys
7. Kaminska Patrycja
8. Kiedrowska Martyna
9. Kiedrowski Konrad
10. Maliszewska Aleksandra

Klasa Vb

Wychowawca: Damian Stoltmann
1. Blank Michał 11. Rachwał Katarzyna
2. Bukowska Klaudia 12. Ryngwelska Patrycja
3. Dudzińska Klaudia 13. Wirkus Małgorzata
4. Gliszczynski Karol
5. Jutrzenka Trzebiatowski Kamil
6. Leper Miłosz
7. Łącki Szymon
8. Miętka Martyna
9. Pluto-Prądziński Antoni
10. Półczyńska Dominika

Klasa VIa

Wychowawca: Bogdan Rymon Lipinski
1. Chełmowska Anna 12.  Lemańczyk Marta
2. Cieśliński Hubert 13. Śpiołek Radzimir
3. Czarnecka Alicja 14. Tarasiewicz Sylwester
4. Depka Prądzinska Michalina 15. Warszyński Przemysław
5. Depka Prądzinska Wiktoria 16. Wera Sylwia
6. Gierszewska Alicja 17. Wirkus Sandra
7. Godwin Julia 18. Wnuk-Lipinski Krzysztof
8. Kiedrowski Maciej
9. Kliczkowska Nikola
10. Kopp Ostrowska Martyna
11. Krzoska Kinga

Klasa VIb

Wychowawca: Lucyna Modrzejewska
1. Borzyszkowska Agnieszka 11. Okrój Zuzanna
2. Borzyszkowski Rafał 12. Pałubicki Kasjan
3. Bruski Tomasz 13. Pluto Prądzynski Andrzej
4. Chamier Cieminska Wiktoria 14. Siwiera Dawid
5. Cyra Oliwia 15. Skiba Ewelina
6. Felski Krzysztof 16. Wałdoch Paulina
7. Jankowska Natalia
8. Jażdżewska Alicja
9. Labun Jakub
10. Mrozek Gliszczynska Marta