Przedszkolaki

ZAPCEŃ – grupa mieszana rocznikowo

Wychowawca: Halina Borzyszkowska
1. Chamier Ciemiński Erwin 8. Okrój Marcelina
2. Chrzan Antonina 9. Owśnicki-Goliński Lucjan
3. Chrzan Feliks 10. Owśnicki-Goliński Gabriel
4. Czarnowska Agata 11. Pruska Anna
5. Ginter Dominik 12. Szostak Jowita
6. Masloch Kinga 13.  Ostafij Kamil
7. Okrój Marcelina

Rocznik 2013 – 4 latki

Wychowawca: Maria Kunda
1.  Cieślińska Zofia 13. Watras Mateusz
2.  Cieśliński Julian 14. Wittka Jeżewski Kacper
3. Garski Kacper 15. Wnuk Lipinski Piotr
4. Grzelak Karolina 16. Wrycza Lena
5. Gudelewicz Laura 17. Litwin Wojciech
6. Jabłoński Filip 18. Małszycki Dawid
7. Rudnik Antoni 19. Kryger Andrzej
8. Rudnik Emanuel 20. Frymark Wojciech
9. Spiczak Brzezinska Pola 21. Thiede Zuzanna
10. Śpiołek Otylia 22. Dalecki Michał
11. Topka Aleksander
12. Trzebiatowska Antoni

Rocznik 2012 – 5 latki

Wychowawca: Ewa Masloch
1. Chrzan Aleksandra 14. Piechowska Wiktoria
2. Cichosz Martyna 15. Pluto Prądzyńska Anna
3. Dargas Tomasz 16. Prądzyńska Daria
4. Depka Prądzińska Julia 17. Prądzinski Igor
5. Godwin Magdalena 18. Prądzyńska Adam
6.  Ginter Jakub 19. Reszka Zuzanna
7. Hapka Zuzanna 20. Rudnik Julian
8. Hinc Emilia 21. Sabisz Jan
9. Hinc Marta 22. Wnuk Lipinska Marta
10. Kaszubowski Hubert 23. Wnuk Lipinska Zuzanna
11.  Łącka Monika 24. Wrycza – Wirkus Mikołaj
12. Malich Julia  25. Zmuda Trzebiatowski Krzysztof
13. Piechowska Anna

Rocznik 2011 – 6 latki

Wychowawca: Wiesława Rymon Lipińska
1. Białowąs Dawid 11. Półczyńska Agata
2. Borzyszkowski Dawid 12. Raniowska Maja
3. Borzyszkowski Piotr 13. RingwelskiKajetan
4. Breska Maja 14. Ringwelski Oskar
5. Buszman Dominik 15. Stempień Magdalena
6. Cieminska Izabela 16. Wantoch Rekowski Szymon
7. Kałuża Kalina 17. Wierzba Krzysztof
8. Kamińska Karolina 18. Zmuda Trzebiatowski Miłosz
9. Owśnicki Igor
10. Pluto Prądzinska Anna

Rocznik 2014 – 3 latki

Wychowawca: Wiesława Depka Prondzinska
1. Białowąs Kazimierz 12. Labun Wojciech
2. Borzyszkowski Jan 13. Maliszewski Jan
3. Dargas Wiktoria 14. Modrzejewska Maksymilian
4. Dudzińska Zuzanna 15. Połczynska Łucja
5. Dyngosz Zbigniew 16. Potępa Jakub
6. Garbiak Nadia 17. Prondzinska Karolina
7. Gliszczyński Sebastian 18. Topka Kacper
8. Habka Ksawery 19. Turowska Anna
9. Kaszubowska Marta 20. Wrycza Zuzanna
10. Klój Remigiusz 21. Zmuda Trzebiatowska Estera
11. Kopp Ostrowski Florian

Rocznik  –  latki

Wychowawca: Krystyna Rachwał
1. Foss Zofia 10. Pluto Prądzyński Antoni
2. Gawin Agata 11. Prądzyńska Oliwia
3. Hapka Amelia 12. Richter Marta
4. Kiedrowski Mikołaj 13. Rudnik Anna
5. Kopp Ostrowska Paweł 14. Spólnik Jakub
6. Kowalik Igor 15. Szulc Anna
7. Kryger Bartosz 16. Thiede Berenika
8. Literska Celina 17. Wiczk Dawid
9. Piechowski Miłosz 18. Wirkus Fabian