Plan lekcji

ważny od 4 września 2017 r.
Klasa IV a
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. wych. fiz.  j.niemiecki j. angielski informatyka
2. j.polski przyroda WDŻ matematyka j. polski
3. historia zaj. z wych. j.kaszubski wych. fiz. j.kaszubski
4. przyroda plastyka religia j.polski matematyka
5. matematyka matematyka j.niemiecki muzyka j.niemiecki
6. religia j.polski wych. fiz. zaj. tech. wych. fiz.
7.  j.angielski  j.polski  j.kaszubski/ zaj.wyr.mat.
8.

Klasa IV b
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. wych. fiz. j.polski zaj.tech  j.niemiecki historia
2. plastyka informatyka WDŻ religia matematyka
3. przyroda przyroda j.polski wych. fiz. zaj. z wych.
4. muzyka matematyka j.niemiecki j.angielski j.kaszubski
5. matematyka j.kaszubski j.kaszubski matematyka  j.polski
6. j.polski j.angielski wych. fiz.  j.polski wych. fiz.
7.  j.niemiecki  religia
8.

 

Klasa V a
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. j.polski j.polski j.niemiecki j.kaszubski przyroda
2. przyroda historia matematyka j.kaszubski muzyka
3. zaj. z wych. j.angielski wych. fiz. j.niemiecki j.niemiecki
4. wych. fiz. hist. i kult. Kaszubów historia wych. fiz. j. polski
5. j.angielski matematyka j.polski zaj. tech. matematyka
6. matematyka religia plastyka zaj. komp. religia
7.  WDŻ j.kaszubski/ zaj.wyr.mat.  przyroda j.polski wych. fiz.
8.

 

Klasa V b
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. przyroda j.polski j. niemiecki
2. matematyka j.angielski historia j.angielski j.polski
3. historia j.polski wych. fiz. matematyka przyroda
4. wych. fiz. hist. i kult. Kaszubów plastyka wych. fiz. matematyka
5. j.polski j.niemiecki religia przyroda  religia
6. matematyka j.kaszubski j.polski zaj. z wych. muzyka
7. WDŻ zaj. tech. j.niemiecki  wych. fiz.
8.  j.kaszubski j.kaszubski  zaj. komp.

 

Klasa VI a
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. j.niemiecki j.kaszubski przyroda  matematyka   j. polski
2. wych. fiz. matematyka j. kaszubski muzyka matematyka
3. matematyka zaj. tech. j.polski j.angielski j.niemiecki
4. historia wych. fiz. j.kaszubski religia wych. fiz.
5. j.polski j.polski matematyka przyroda zaj. komp.
6. j.polski j.niemiecki historia j.polski zaj. z wych.
7. przyroda religia j.angielski  plastyka
8.  wych. fiz. WDŻ

 

Klasa VI b
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. matematyka matematyka j. niemiecki  historia
2. wych. fiz. przyroda plastyka matematyka j.niemiecki
3. muzyka j. kaszubski matematyka j.kaszubski matematyka
4. j. polski wych. fiz. j.polski j.polski wych. fiz.
5. historia religia przyroda religia  j.polski
6. j.kaszubski j.polski j.angielski j. polski j.niemiecki
7.  zaj. komp. zaj. tech. zaj. z wych. j.angielski  przyroda
8. wych. fiz.  WDŻ

 

Klasa VII a
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. geografia biologia matematyka chemia
2. fizyka j.niemiecki j.polski j.polski j.niemiecki
3. wych. fiz. j. polski j.niemiecki historia chemia
4. religia matematyka geografia informatyka zaj. z wych.
5. matematyka wych. fiz. j.angielski wych fiz. matematyka
6. biologia muzyka religia  j.angielski fizyka
7. j.polski historia wych. fiz. j. polski WDŻ
8. plastyka

 

Klasa VII b
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. religia religia j.niemiecki historia  chemia
2. biologia muzyka matematyka chemia j.niemiecki
3. wych. fiz. informatyka plastyka j.polski j. polski
4. j.polski  j. polski j.polski fizyka historia
5. j.niemiecki wych. fiz. biologia wych fiz. geografia
6. matematyka j.angielski zaj. z wych. matematyka j.kaszubski
7. fizyka matematyka wych. fiz. geografia WDŻ
8.  j.kaszubski  j.angielski j.kaszubski